Funkcjonalne sklepy internetowe

Oszczędzaj czas, sprzedawaj więcej!

Wyobraź sobie, że klienci mają dostęp do Twojej oferty 24 godziny, 7 dni w tygodniu (nawet w niedziele bez handlu), nawet kiedy śpisz. Tak działa sklep internetowy. Dzięki niemu rozwiniesz swój biznes sprzedając swoje produkty klientom z całego świata. Funkcjonalny sklep internetowy pomoże Ci to osiągnąć, w sposób możliwie łatwy i szybki. Tworzymy i wdrażamy sklepy internetowe, których funkcjonalność pozwoli Ci zoptymalizować czas potrzeby na obsługę serwisu. Ponad to dokładamy wszelkich starań, by serwis był przyjazny dla klientów, tak by mogli szybko i łatwo dokonać zakupu, bez względu na miejsce, w którym się znajdują.

Sklepy internetowe

Platformy e-learningowe

Szablony aukcji

Platformy B2B

Czego możesz się spodziewać?

Wybierz nas

Zobacz jak wiele zyskasz

Responsywność sklepu (RWD)

Umożliwi poprawne korzystanie z serwisu na urządzeniach mobilnych, bez konieczności tworzenie osobnej wersji mobilnej. Dzięki temu zadbasz o wygodę użytkowników nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Optymalizacja SEO

Wpłynie pozytywnie na pozycję Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania oraz obniży koszty pozycjonowania oraz reklam płatnych. Dzięki temu Twoich klienci szybciej poznają Twoją ofertę.

Szkolenie oraz kursy wideo

Wraz ze stroną otrzymasz bezpłatne szkolenie z obsługi sklepu oraz nielimitowany dostęp do kursów wideo. Dzięki temu łatwo i szybko opanujesz sztukę zarządzania swoim sklepem.

Dożywotnia gwarancja

Wszystkie tworzone przez nas serwisy www objęte są roczną gwarancją. Jeśli zdecydujesz się umieścić swój sklep na naszym hostingu - otrzymasz dożywotnią gwarancję zarówno na stronę, jak i na hosting.

Szyjemy na miarę

Nasze projekty szyjemy na Twoją miarę! Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz rozwiązanie dedykowane dla Ciebie.

Odbieramy telefony

Odbieramy telefony, odpisujemy na e-maile, przychodzimy na spotkania. Po prostu - mamy dla Ciebie czas.

Uzyskaj bezpłatną wycenę