Hosting i domena

Czyli dom i adres Twojej strony www

Hosting oraz domena to dwa elementy niezbędne do prawidłowego działania strony internetowej. Hosting można porównać do domu, w którym mieszka strona internetowa, a domena to adres, który kieruje do tego miejsca. Dzięki temu przeglądanie strony www jest możliwe. Hosting umożliwia również uruchomienie profesjonalnej poczty e-mail, z końcówką zbudowaną na bazie adresu strony internetowej. Nasze pakiety hostingowe skonstruowane są w taki sposób, by spełniały wymagania techniczne stworzonych przez nas stron internetowych, jednocześnie nie obciążając Twojego budżetu.

 

Hosting www

Rejestracja domen

Certyfikaty SSL

Poczta e-mail

Czego możesz się spodziewać?

Wybierz nas

Zobacz jak wiele zyskasz

Nielimitowany transfer

Odchudziliśmy nasze pakiety ze zbędnej przestrzeni dyskowej (której i tak nie wykorzystasz), na rzecz nielimitowanego transferu, dzięki któremu Twoja witryna nie zostanie wyłączona na wskutek dużego ruchu.

Bezpieczeństwo danych

Codzienna kopia zapasowa zapewni bezpieczeństwo plików przechowywanych na serwerze. Ponad to nasze serwery zlokalizowane są w Polsce, a czuwa nad nimi doświadczony zespół administratorów, dostępny 24h/7.

Bezpłatny certyfikat SSL

Wraz z hostingiem otrzymasz automatycznie odnawialny, bezpłatny certyfikat SSL. Zwiększy on bezpieczeństwo przetwarzania danych w ramach Twojego serwisu.

Dożywotnia gwarancja

Jeśli wykonamy dla Ciebie stronę www, a Ty zdecydujesz się umieścić ją na naszym hostingu - otrzymasz dożywotnią gwarancję zarówno na stronę, jak i na hosting!

Indywidualne pakiety

Nie znalazłeś pakietu dla siebie? Żaden problem! Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę hostingu, szytą na miarę Twojego serwisu.

Odbieramy telefony

Odbieramy telefony, odpisujemy na e-maile, przychodzimy na spotkania. Po prostu - mamy dla Ciebie czas.

Uzyskaj bezpłatną wycenę