Wizerunek firmy

Jest jak piękna kobieta

Z wizerunkiem firmy jest jak z piękną kobietą. Wyobraź ją sobie! Jest w czerwonej sukience i uśmiecha się do Ciebie… A teraz wyobraź sobie, że ta kobieta ma równie piękną siostrę. Jest tylko jeden problem – siostra nie dba o swój wizerunek. Nie przywiązuje uwagi ani do ubioru, ani do higieny. Z którą wybrałbyś się do kina? Podobnie jest z wizerunkiem marki. Odpowiednio zaprojektowana i wykorzystywana identyfikacja wizualna pomoże zwiększyć zaufanie klientów. Dobrze dobrana kolorystyka pozwoli wywołać w nim odpowiednie skojarzenia, takie jak np. stabilność i bezpieczeństwo. W skutek tych działań, klient właśnie z Tobą „pójdzie do kina”.

Identyfikacja wizualna

Materiały reklamowe

Grafika social media

Fotografia internetowa

Czego możesz się spodziewać?

Wybierz nas

Zobacz jak wiele zyskasz

Projekt i druk

Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Jeśli zlecisz nam wykonanie projektu materiałów reklamowych, postaramy się dla Ciebie o wysokiej jakości wydruk. Wygodnie - w jednym miejscu!

Zgodność identyfikacji

Wszystkie projekty wykonujemy w oparciu o Twoją identyfikację wizualną, tak by wizerunek Twojej firmy był spójny. Dzięki temu klienci szybko rozpoznają Twoją markę, a Ty zyskasz na profesjonalizmie.

Edytowalne szablony

Przygotujemy dla Ciebie szablony wpisów w mediach społecznościowych. Będziesz mógł je samodzielnie edytować w prostym i bezpłatnym programie graficznym. Dzięki temu Twój wizerunek w social media będzie spójny, a Ty oszczędzisz na grafiku.

Dopasowanie do odbiorców

Tworząc projekt pamiętamy, do kogo jest on dedykowany. Przecież kobieta zwróci uwagę na inne treści niż mężczyzna. Z nami masz pewność, że grafika zostanie dopasowana do Twojej grupy docelowej.

Szyjemy na miarę

Nasze projekty szyjemy na Twoją miarę! Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Odbieramy telefony

Odbieramy telefony, odpisujemy na e-maile, przychodzimy na spotkania. Po prostu - mamy dla Ciebie czas.

Uzyskaj bezpłatną wycenę