Łatwe zarządzanie stroną?

Teraz to możliwe!

Dobry system CMS - BefutureUI

Przedstawiamy BefutureUI

WordPress może być jeszcze lepszy!

Naszym ulubionym system CMS jest WordPress. Posiada on wiele zalet, takich jak licencja open source, nieograniczone możliwości rozbudowy oraz zgodność z RODO. Niestety – ma on również kilka wad, które postanowiliśmy poprawić! Tak właśnie narodził się projekt BefutureUI. Wprowadza on liczne usprawnienia do WordPressa, takie jak nowoczesny design, lepsze wsparcie dla SEO oraz wyższy poziom bezpieczeństwa.

Co zyskasz?

Wygoda i bezpieczeństwo

Nowoczesny design

Fakt - nie ocenia się książki po okładce ale jeśli książka jest ładna to czyta się ją lepiej! Dodatkowo możemy dostosować wygląd systemu do Twojej marki.

Dostosowany interfejs

Interfejs naszego systemu każdorazowo dostosowujemy do Twoich potrzeb, tak by zarządzanie serwisem było łatwiejsze.

Rozbudowane statystyki

Statystki są ważne! Dlatego zintegrowaliśmy nasz CMS z Google Analytics oraz dodaliśmy garść informacji o stanie strony. Dzięki temu zawsze będziesz na bieżąco - wygodnie, prosto z kokpitu!

Wsparcie dla SEO

Poprawiliśmy wsparcie WordPressa względem SEO, czyli optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarki. Od dzisiaj nie potrzebujesz dodatkowych wtyczek!

Dodatkowe zabezpieczenia

Do naszego systemu wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenia, które utrudnią ataki hakerskie na Twoją stronę oraz ułatwią naprawienie ewentualnych szkód.

Bezpłatna licencja

System WordPress udostępniony jest na licencji open source. Naszą wtyczkę również udostępniamy bezpłatnie. Dzięki temu oszczędzisz na zakupie drogiej licencji dla systemu CMS.

Uzyskaj bezpłatną wycenę